Kolay Ürün Seçimi

KONİK KİLİT SİSTEMLERİ

  • GİRİŞ YAP
  • ÜYE OL

Kurumsal

CTL Konik Kilit Sistemleri, Türkiye’nin ilk Konik Kilit Sistemleri Üreticisi

CANPA SANAYİ ÜRÜNLERİ ÜRETİM PAZARLAMA ve TİC.LTD.ŞTİ. olarak uzun yıllara dayanan metal yedek parça üretimi tecrübemizle, İstanbul’daki üretim merkezimizde, 2005 yılından bu güne, ülkemizdeki ilk yerli konik kilit sistemleri üreticisi olarak CTL markamızla sadece konik kilit sistemleri üretmekteyiz.

Firmamız, Konik Kilit Sistemleri’nin ülkemizdeki ilk yerli markasına sahip olmanın sorumluluğuyla, konik kilit sistemlerinin ülkemizde tanınması ve yaygınlaşması adına, üretim kapasitesini sürekli arttırıp stoktan ürün teminini sağlamaya, tanıtım ve AR-GE faaliyetleriyle sektörlerin ihtiyacı olan en doğru ve kaliteli ürünü üreticilerimizle buluşturmaya çalışmaktadır.

Ülkemiz makine üreticilerini diğer ülkelerin makine üreticileri ile Dünya makine pazarında rekabet edebilmeleri ancak aynı kaliteyi yakalamalarıyla mümkün olacaktır.

Bu yüzden teknolojiyi yakından takip eden birçok seçkin makine üreticisi, mühendisi ve teknisyeni CTL Konik Kilit Sistemleri kullanmakta, birçok sanayi kuruluşu makinelerini elden geçirerek eski sistemi terk edip konik kilit sistemlerini kullanmaya başlamışlardır.

Kurulduğumuzdan bu güne var olan ve topluluğumuzu geleceğe taşıyan değerlerimiz,

Çalışan memnuniyeti
Müşteri memnuniyeti
Güvenilirlik
Gelişmeye ve yeniliğe açıklık
Yapıcı işbirliği
Uzun vadede var olmak olarak özetlenebilir.